DJ CoSmO DJ na wesele Zamość

Zadzwoń: 604-399-058

Wodzirej na wesele:

jest osobą której powierza się dużo więcej niż prowadzenie gości do tańca, jest on głównym ogniwem pomiędzy stołami a parkietem, to on powinien wskrzesić w ludziach mocną chęć do zabawy oraz do tego aby „czuć” było od nich  wzruszenie, szczęście, radość, uśmiech i pozytywne nastawienie, jest absolutnym animatorem całej imprezy, musi zrobić to w taki sposób aby zabawa i wspomnienia  z tego dnia były jak najbardziej pozytywne.

Trzeba tutaj dodać, że wodzirej jest jedyną osobą zdolną tego dokonać. Po pierwsze dlatego, że właśnie to jest jego zadanie, któremu może się w pełni oddać (czego nie jest w stanie uczynić żaden starosta bądź gospodarz) i od którego nic go nie odciąga, gdyż nie jest zaangażowany w całą sprawę ślubu. Po drugie dlatego, że ma to we krwi, w tym jest doświadczony i do tego przygotowuje się na długi czas przed weselem.

Co może zaoferować wodzirej na weselu:

Zapowie każdą część uroczystości weselnej począwszy od wejścia państwa młodych na salę, poprzez wznoszenie toastów, poprowadzi wspólne śpiewanie przy stołach, zapowie specjalne potrawy kulinarne przygotowane przez szefa kuchni skończywszy na pożegnaniu ostatnich gości w sposób kulturalny i taktowny.

Poprowadzi zabawy oraz konkursy w czasie wesela, następnie zajmie się całą oprawą oczepin, w taki sposób aby goście brali aktywny udział i nie czuli się zniesmaczeni lub zażenowani.

Wodzirej zawsze ubrany jest elegancko i taktownie do danej imprezy.

Wodzirej jest dobrym tancerzem, poprowadzi i nauczy kroków tanecznych znanych przebojów muzycznych takich jak Y.M.C.A ,Macarena, Zorba i wiele innych.

W razie losowych wypadków, które powodują zmianę zaplanowanych wydarzeń jest w stanie niezauważalnie dostosować się i poprowadzić dalej imprezę w taki sposób aby goście nie odczuli że „coś poszło nie tak”.

Wodzirej pomoże w momentach gdy któryś z gości ma coś do powiedzenia lub zaśpiewania, podpowie lub w pewnych momentach doda kilka śmiesznych/pozytywnych słów od siebie przez mikrofon. Wodzirej jest zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia a przede wszystkim trzeźwy!

Cóż wodzirej jest osobą która ma na sobie cały bagaż doświadczeń z wesel lub imprez podobnych. Aby miał więcej czasu dla gości zazwyczaj ma kogoś do pomocy, przez całą imprezę współpracuje z państwem młodym lub organizatorem tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Napisz do mnie

Sprawdź czy Twój termin jest w dalszym ciągu wolny

Wiadomość z mojej strony

2 + 10 =